پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
1251
-
الف
+

برگزیدگان دومین دوره جشنواره نظاره اعلام شدند

هیأت داوران دومین دوره جشنواره فرهنگی و هنری نظاره، آثار برگزیده این دوره را اعلام کرد.

هیأت داوران دومین دوره جشنواره فرهنگی و هنری نظاره، آثار برگزیده این دوره را اعلام کرد.

به گزارش آی فیلم، فاطمه مقدسی مدیر این جشنواره گفت: از مجموع ۲۶۰۰ اثر دریافتی از ۳۰۰ هنرمند داخلی و خارجی در زمینه های مختلف: گرافیک، عکاسی، تصویرسازی، کاریکاتور، نقاشی، نقاشیخط، آثار حجمی، پرفورمنس و سایر هنرهای تجسمی؛ آثار برگزیده این دوره به شرح ذیل اعلام می گردد:

گروه گرافیک:

نفر اول: عمران عبدالهی
نفر دوم: عرفان غلامی
نفر سوم: patyriycia longawa 
شایان تقدیر: محمدعلی سلیمانی اصفهانی
سایر هنرمندان:
امیرحسین جان زاده
زهرا کرم
رضا فراهانی
مهسا انوری کیا
مسعود کاظمی پور
منیره مرادی
محمد آزرم وند
سهیل ایمن
رحمت کریمی
آیدین فرخی ملکی
ivan ciro palomino huamani
anwar ali
luis antonio rivera rodriguez

گروه کاریکاتور:

نفر اول: سالار عشرت خواه
نفر دوم: محمد راعی
نفر سوم: نیما شاه میری
شایان تقدیر: makhmud eshonqulov
سایر هنرمندان:
یلدا هاشمی نژاد
وحید آرمون
محمدصالح رزم حسینی
الهام خوش انجم
مژده ملک اوغلی
جواد جعفریان
سید وحید رضایی
محمد راعی
ning bin
shenhongli
erdogan basol

گروه تصویرسازی:

نفر اول: مریم مدرسی پور
نفر دوم: lintang widyokusumo 
نفر سوم: امیر عندلیب
شایان تقدیر: زینب ابدی
سایر هنرمندان:
فائزه مظفری
زهره شریفی بیدمشکی
پریا آبادگر
زینب سادات حسینی
محدثه سادات احمدیان
صبا فرزانه
مسعود شمس بروجنی
امیر رضا وهابی
منیره بهرامی
سالار عشرت خواه

گروه نقاشی:

نفر اول: امیررضا وهابی
نفر دوم: مائده انوریان
نفر سوم: رقیه مدرسی
سایر هنرمندان:
حدیث علیپور
نسرین امیری رامشه
ساناز زمانی
پونیا حسینی
فاطمه سادات فقیه دزفولی
محمد باقر احمدی
سارا محمد زاده
فاطمه اسکندری
علی زورمند
نفیسه حاج علی اکبری مهریزی
اعظم رستمی
شراره وزیرزاده نوری
نیاز کاشانی
عارفه قربانی
مریم بهروان
پردیس کریمی
عارفه غفرانی
فاطمه آماده شاد
فاطمه معرفاوی
الهه نارویی
افسانه نیکخواه
مینا جعفری
پریسا گلچین
فاطمه صادقلو
ساناز افشاری
مینا نیایش فر
امیررضا قاسمی
نیما
adrian lis
fawzi lahmas
souhela mallaoui
rabil

 

گروه عکاسی:

نفر اول: جعفر رزاقی
نفر دوم: مرضیه ذوالفقاری
نفر سوم: امیر سرداری
شایان تقدیر: مرضیه خورشیدیمیانایی
سایر هنرمندان:
سید متین هاشمی
سعید محمدزاده
سید وحید رضایی
سید مرتضی سبز قبا
پریسا بهمنی
سپیده خسروی
محمد حسین کلاهس
فرزانه تبریزی فرد
سیده زهرا اصلی ارم ساداتی
رضا مقدم
مهسا مطیع
شمیم لطیفی
مهرناز چایچی
فاطمه حاجی زاده
زهرا سلیمانی
سید شهاب الدین منتظری
امیر سرداری
فاطمه حسین آقای
امیر اصغر زاده
الناز ساکت
سامان ایوزخانی
حمیده ملک محمودی
عاطفه علایی
علیرضا واحدی
محمد میرزایی
مهدی کریمی سودرجانی
زهرا سلیمانی
مرضیه ذوالفقاری
امید علیزاده
پوریا سنماری
صادق امیری هنزکی
ماهان آوخ
نیما منصوری
امید محمدی
امیر حسین غیاث
angon rahman

گروه حجم:

نفر اول: مریم اسکندری
نفر دوم: محمدعلی آزادی
نفر سوم: آرمان کاظم پور
شایان تقدیر: روحیه ایرانی
سایر هنرمندان:
مهسا مطیع
پروانه رسولی
فرهاد اکبریان پور

گروه نقاشیخط:

نفر اول: فاطمه فرحزادی
نفر دوم: بهنام قاسمی
نفر سوم: اسرا مرادی
سایر هنرمندان: 
معصومه حیدر پور
مریم حاصلی
حدیث همتی
مطهره عموشاهی
کبریا کلافچی
خالد عزیزی
محمد آزرم وند
jie fei yang
luis antonio rivera rodriguez

گروه پرفورمنس:

پرومته از علیرضا امین مظفری
آدم کمدی از بهناز زحمتکش
من زیر لباس هایم نیستم از محمد رضا آگاه مجاز به اجرا می باشند.
نفرات برتر بعد از اجرا مشخص خواهند شد.

سایر هنرهای تجسمی:

تایم لپس از سپهر اجلال
انیمیشن از حسین احمدزاده
چیدمان تخم مرغ ها از نسرین بوساک

مقدسی با اشاره به اینکه در دومین دوره جشنواره فرهنگی و هنری نظاره، امر داوری توسط هیأت ژوری متشکل از اساتید برجسته دانشگاه های هنر ایران و بین الملل صورت پذیرفته است، اهداف این جشنواره را تشویق هنرمندان برای ایجاد تمرکز و پیشرفت، ایجاد فضای رقابتی سالم و تجاری سازی ایده های هنری عنوان کرد.

لازم به ذکر است این جشنواره با همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با مشارکت معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران برگزار می‌شود و آثار هنرمندان برگزیده در کتاب سالانه این جشنواره منتشر خواهد شد.


ط ه/ط ه

نظر شما
ارسال نظر